"תהיה השינוי שאתה רוצה לראות בעולם."
מהאטמה גנדי (Mahatma Gandhi)

Job Friendly הוא לוח הדרושים המוביל עבור הקהילה הגאה בישראל, המספק מרחב בטוח בו מעסיקים וחברי הקהילה הגאה יכולים להתחבר זה לזה. הפלטפורמה מאפשרת למעסיקים לחפש בקלות מועמדים מוסמכים ידידותיים ללהט"ב ולפרסם משרות המיועדות במיוחד לקהילה זו. במקביל, Job Friendly מקל על חברי הקהילה הגאה למצוא משרות המותאמות לצרכיהם.

בנוסף לפרסומי דרושים,
Job Friendly מספקת גם אינדקס עסקים ידידותי ללהט"ב המפרסם עסקים המחויבים לספק סביבת עבודה מכילה לכל עובדיהם.
מחפשי עבודה יכולים להשתמש באינדקס זה כדי למצוא מעסיקים פוטנציאליים שהצהירו בפומבי על מחויבותם לקידום גיוון ויצירת מרחב עבודה בטוח לכל העובדים ללא קשר לזיהוי מגדר או נטייה מינית.

כדי לסייע יותר למחפשי עבודה, Job Friendly מציע גם מגזין קריירה המותאם באופן בלעדי לקהילה הגאה. מגזין זה מציע עצות בנושאים כמו פיתוח קריירה, ניהול פיננסי, טיפים לראיונות וכן תובנה לגבי מגמות חדשות בעולם העבודה. יתר על כן, הקוראים יכולים לגשת לראיונות בלעדיים עם אנשי מקצוע מצליחים המציעים סיפורים מעוררי השראה ותובנות יקרות ערך מההתנסויות שלהם בסביבת מקום העבודה.

אתר ג'וב פרנדלי הוקם על ידי ליאור פירסט-פז מתוך הבנה שחברי קהילת הלהט"ב מתמודדים עם אפליה ואי שוויון על בסיס מתמשך שעלול לגרום להם להרגיש אי נוחות במסגרות עבודה מסוימות.
לפני הקמת Job Friendly, ליאור היה מעורב באופן פעיל בתמיכה הן באנשים טרנסים והן באלה בקהילות להט"ב רחבות יותר באמצעות יוזמות כגון הקמת קליניקה המציעה שירותי רפואה משלימה וכן מעורבות עם עמותות העוסקות בנושאי זכויות להט"ב. עבודתו אפשרה לו לפתח תובנות עמוקות כיצד ליצור מרחב עבודה בטוח עבור חברי הקהילה הגאה.

+ 0
משרות פנויות
+ 0
משרות אויישו
+ 0
חברות מגייסות
+ 0
חברות מגייסות

מה אנחנו מציעים בג'וב פרנדלי?

פרסום עסקים

פרסום משרות

גיוס עובדים

המלצות מעובדים ומעסיקות

צור קשר- ג'וב פרנדלי אתר דרושים לקהילה הגאה

הצוות שלנו

אסתי-לי פירסט פז
אסתי-לי פירסט פז פיתוח עסקי
ליאור פירסט פז
ליאור פירסט פז מנכ"ל
אולי את.ה?
אולי את.ה? שגריר.ת ג'וב פרנדלי

מוכנים לזה?

האפליקציה של ג'וב פרנדלי!

זה לוקח רק 30 שניות להוריד את האפליקציה ולהנות מחיפוש עבודה מהיר

מחפשים עבודה?

זה הזמן להתחיל לבנות את העתיד שלך.