לוח דרושים | לוח דרושים בחינם- ג'וב פרנדלי משרות לקהילה הגאה

החשיבות של לוח דרושים לקהילה הגאה

תוכן עניינים

החשיבות של לוח דרושים ייחודי לקהילת הלהט"ב בישראל

במדינה שבה רק 11% מהאוכלוסייה מזדהים כחברים בקהילת הלהט”בק, לוח דרושים מותאם לקהילה הוא לא רק עוד אתר, במקרה כזה הוא נחשב כמשאב מציל חיים. ג’וב פרנדלי הוא לוח דרושים ייחודי שיכול לחבר אנשים עם מעסיקים ידידותיים ומסבירי פנים לעובדי להט”בק.
מחקר שנערך לאחרונה הראה כי 26% מהמעסיקים בישראל לא יעסיקו אדם מהקהילה הגאה שחושף את זה באופן גלוי, מספר זה גדל ל-43%  בעבור אנשים טרנסג’נדרים. מה שמשאיר את חברי קהילת הלהט”ב מבודדים ובארון.
למרבה המזל, ננקטים צעדים כדי לטפל בבעיה זו. דוגמה אחת כזו היא לוח הדרושים החדש ג’וב פרנדלי.

מרחב בטוח למחפשי עבודה להט"בק

לוח דרושים ייחודי למחפשי עבודה להט”ב בישראל מספק מרחב בטוח לחברי הקהילה לחפש ולהגיש מועמדות לעבודה ללא חשש מאפליה. הדבר חשוב במיוחד במדינה שבה יחסים חד מיניים אינם מוכרים כיום על ידי הממשלה ואין הגנה משפטית מספקת מפני אפליה על רקע העדפה מינית או\ו זהות מגדרית. כתוצאה מכך, רבים מהקהילה הגאה בישראל חיים בפחד לאבד את מקום עבודתם או לדרוש קידום במקום עבודתם וכל זה בגלל מי שהם. לוח דרושים ייחודי ייתן  את ההזדמנות להתחבר למעסיקים שמעריכים ומעריכים גיוון.

זכויות לקהילה הגאה בעבודה | זכויות להט"ב בעבודה- ג'וב פרנדלי

הזדמנויות טובות יותר לקידום קריירה

בנוסף למרחב בטוח למחפשי עבודה להט”בק, ג’וב פרנדלי יציע גם הזדמנויות טובות יותר לקידום קריירה. נכון להיום, חברי קהילה רבים בישראל צריכים להסתיר את העדפתם המינית או את זהותם המגדרית בעבודה מחשש לאבד את מקום עבודתם. משמעות הדבר היא שלעתים קרובות הם אינם מסוגלים להיות עצמם או ליצור קשרים משמעותיים עם עמיתיהם לעבודה. כתוצאה מכך, הם עלולים להחמיץ הזדמנויות לפתח קשרים עם אנשים שיכולים לעזור להם להתקדם בקריירה שלהם. לוח דרושים ייחודי ייתן להם את ההזדמנות להתחבר לאנשים בעלי דעות דומות וליצור רשתות מקצועיות חזקות.

אילו זכויות יש לקהילת הלהט"ב במקום עבודתה?

מקום העבודה יכול להיות סביבה מאתגרת עבור כל אדם, אך הוא יכול להיות כך במיוחד עבור חברי קהילת הלהט”ב. במדינות רבות בעולם, כולל ישראל, לעובדים להט”בקים  אין אותן זכויות במקום העבודה כמו כולם.
דוגמאות לכך הן:

  • הכרה בניתוחים להתאמת מגדר במקום העבודה כחופשת מחלה.
  • זכות לחופשת לידה בזוגיות הומוסקסואלית 
  • הזכות לא להיות מופלה על רקע  העדפה מינית או\ו זהות מגדרית
  • הזכות לא להטריד על בסיס העדפה מינית או זהות מגדרית
  • הזכות לאפשר הזדמנויות או הטבות תעסוקה העומדות לרשות אחרים

אלו רק חלק מהזכויות שיש לחברי קהילת הלהט”ב במקום העבודה שלהם. אם אתה מאמין שנפלת קורבן לאפליה במקום העבודה, חשוב לפנות לארגון כמו מרכז הדיווח של האגודה למען הלהט”ב כדי שתוכל לקבל עזרה בעמידה על זכויותיך.
חשוב לציין שלמרות האתגרים העומדים בפני חברי קהילת הלהט”ב בישראל, ישנם כמה ארגונים הפועלים לשיפור המצב. ארגון אחד כזה הוא האגודה למען הלהט”ב, הדוגל בשוויון זכויות והכלה במספר תחומים עבור הקהילה הגאה, פרוייקט מאיר ולולה שנועדו לקהילה הטרנסג’נדרית בישראל וכן LGBTech שפועל מול מעסיקים למען יצירת מרחבים בטוחים לקהילה הגאה במקומות עבודה.

מרחב בטוח לקהילה הגאה | מרחב בטוח למחפשי עבודה- ג'וב פרנדלי אתר דרושים

לסיכום אנו  מייסדי  Job-Friendly מאמינים שלוח דרושים כמו שלנו יעזור ליצור חברה מכילה יותר, שבה לכולם יש הזדמנות שווה להצליח. “אנחנו רוצים ליצור מערכת שבה אנשים יכולים למצוא תעסוקה מבלי להתפשר על הערכים שלהם או להסתיר את מי שהם, אנו רוצים שחברי הקהילה ידעו ממי כדאי לצרוך שירותים וזאת על מנת לחזק את מעמדה הכלכלי של הקהילה הגאה”, אומר מייסד-החברה ליאור פירסט. “על ידי יצירת המרחב הבטוח הזה, אנו מקווים להעצים את חברי קהילת הלהט”ב למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם.”

לוח דרושים ייחודי למחפשי עבודה להט”בק בישראל יספק מרחב בטוח נחוץ לאנשים לחפש עבודה ללא חשש מאפליה. בנוסף, זה יציע הזדמנויות טובות יותר לקידום קריירה על ידי מתן אפשרות ללהט”בק להתחבר לאנשים בעלי דעות דומות מה שיאפשר לחברי הקהילה ליצור הזדמנויות עסקיות ותעסוקה.
אם אתה מעסיק שרוצה ליצור מקום עבודה מכיל יותר, שקול לפרסם את המשרות שלך בלוח דרושים שכזה. אם אתה להט”בק שמחפש עבודה, בוא לבדוק מה האפשרויות בעמוד המשרות הפתוחות של ג’וב פרנדלי!

תוכן עניינים

מצאו את העובדים.ות הטובים.ות ביותר לעסק שלך

פרסמו משרה

משרות עדכניות

חיפוש במדריך העסקים

יכול לעניין אותך גם...

מעסיק מחשב עלויות עובדים- ג'וב פרנדלי
גיוס עובדים
ליאור פירסט

עלות גיוס עובדים לשנת 2022- כמה זה באמת עלה?

תוכן עניינים כשהשנה החדשה מתקרבת במהירות, עסקים רבים מתחילים להסתכל קדימה ולתכנן את התקציבים שלהם לשנה הקרובה. הוצאה מרכזית אחת שיש לכל עסק היא עלות גיוס עובדים חדשים. אז מה אנחנו יכולים לצפות שהעלות של

קרא עוד »
איך לענות על השאלה מהן התכונות השליליות שלך בראיון עבודה- JOB-FRIEDNLY
חיפוש משרה
ליאור פירסט

כיצד לענות על השאלה: “מהן התכונות השליליות שלך?” בראיון עבודה

מה הן התכונות השליליות שלך? תוכן עניינים אם הייתם בראיון עבודה או שניים וודאי נתקלתם בשאלה המאתגרת הזו:  “מהן התכונות השליליות שלך?” זו יכולה להיות אחת השאלות המפחידות ביותר שהמראיין יכול לשאול אותך, אחרי הכל

קרא עוד »
איך לעבור ראיון עבודה? ג'וב פרנדלי
חיפוש משרה
ליאור פירסט

איך לעבור ראיון עבודה?

תוכן עניינים ראיון עבודה יכול להיות חוויה מורטת עצבים, אחת השאלות שבאמת שואלים אותנו ללא הפסקה היא איך לעבור ראיון עבודה? ואנחנו תמיד עונים שהכנה מבעוד מועד יכולה לעזור לכם לוודא שאתם מוכנים לכל שאלה

קרא עוד »
ג'וב פרנדלי לוח דרושים לקהילה הגאה | משרות לקהילת הלהט"ב - בכל יום אלפי משרות חדשות ומעניינות לקהילה. מעסיק? זה הזמן ליצור שינוי ולגייס מהקהילה הגאה
ג'וב פרנדלי לוח דרושים לקהילה הגאה | משרות לקהילת הלהט"ב - בכל יום אלפי משרות חדשות ומעניינות לקהילה. מעסיק? זה הזמן ליצור שינוי ולגייס מהקהילה הגאה

מסלולי הרשמה

נרשמת כבר? לחץ כאן

ג'וב פרנדלי לוח דרושים לקהילה הגאה | משרות לקהילת הלהט"ב - בכל יום אלפי משרות חדשות ומעניינות לקהילה. מעסיק? זה הזמן ליצור שינוי ולגייס מהקהילה הגאה

כניסה למנויים

התחברות עם
דילוג לתוכן